Bestuur & contact

Voorzitter:

Marcel Slooter, interim

email: voorzitter@dhcn.nl

 

 

 

Secretaris:

Carina Plokhaar – van Vliet

email: secretaris@dhcn.nl

Tel: 010-2123329

 

 

Penningmeester:

Lisette Franke, interim.

email: penningmeester@dhcn.nl

 

 

 

Fokcommissie:

Marja Opdam

email: fokzaken@dhcn.nl

Tel: 070-5114553 / 06-41669959

 

 

Adviseur

Ton Opdam

 

 

 

 

Naast het bestuur hebben wij gelukkig nog een tal van vrijwilligers die ons helpen binnen de vereniging.

Ledenadministratie:

Lex van Eimeren

email: ledenadministratie@dhcn.nl

 

 

 

Nieuwsbrief:

Lex van Eimeren verzorgt ook de lay-out en de distributie van de nieuwsbrief. Heeft u nog leuke ideeën of artikelen voor in de nieuwsbrief, stuurt u dan een mail naar:

email: nieuwsbrief@dhcn.nl

Redactie:

Joke van Eimeren voor het beheer van Facebook.

email: facebook@dhcn.nl

Monique Kwakernaak voor het beheer van de website.

email: redactie@dhcn.nl

Showcommissie:

Harry Bogaart

email: show@dhcn.nl

 

 

 

Wandelcommissie:

Peter Fijten

email: wandelen@dhcn.nl

Nestcontroles:

Dit wordt door meerdere vrijwilligers gedaan maar een groot aantal door Aty Schipper.

Contact via: fokzaken@dhcn.nl